אודות חברת פארקומות

פארקומות הינה חברה ישראלית המייצגת באופן בלעדי את חברת DONGYANG MENICS  הדרום הקוריאנית , מחלוצות תעשיית החניונים האוטומטיים ומהגדולות בעולם בתחום.

פארקומות הוקמה על ידי מיכאל מילר ואליס קאוון שניהם בעלי תאר שני במנהל עסקים.

החברה שמה לה למטרה להיות גורם מוביל בתעשיית החניונים האוטומטים בישראל לאור מצוקת החניה ההולכת וגוברת בעיקר באיזור המרכז ובערים הגדולות, להטמיע מערכות חניה אוטומטית במגוון רחב של פתרונות מבלי לפגוע באיכותם ואמינותם .

מיכאל מילר

יועץ כלכלי עצמאי במשך למעלה מ-25 שנה במסגרת מילר אילני בקרה וניהול. בעל ניסיון עשיר בלווי חברות בקשיים מתן חוות דעת בנושאים בנקאיים וכלכליים לבתי משפט. מונה לא אחת למומחה מטעם בתי משפט בסוגיות של חישובים מסחריים.

כיהן כדירקטור חיצוני בבנק יהב משנת 2006 ועד 2016 וכן כדירקטור חיצוני בקרן הפנסיה יובלים בשנים 2003-2009.

פעיל בתחום החניה האוטומטית במסגרת פארקומות מיום הקמת החברה בשנת 2007

 

אליס קאוון

יליד דרום אפריקה  

כיהן כמנכ"ל נציגות חברת שח"ל בקנדה ולאחר מכן  כסמנכ"ל בחברת דיקון האמריקאית המתמחה בין היתר בבניה של מבנים מפלדה. אליס היה אחראי של הפעילות הבינלאומית של החברה  והקמת פרוייקטים באיים הקריביים באפריקה ובדרום אמריקה.

פעיל בתחום החניה האוטומטית במסגרת פארקומות מיום הקמת החברה בשנת 2007

אודות היצרן - Dongyang Menics

DONGYANG MENICS  הוקמה בשנת 1992 וכבר בשנת 1993 הרכיבה חניון בן 270 מקומות חניה. מאז ועד היום הקימה החברה חניונים אוטומטים עם למעלה מ- 80,000 מקומות חניה והיא מהחברות הגדולות בעולם בתחום החניונים האוטומטים.

החברה נהנית מחסות של תאגיד הענק הקוריאני HANWHA  . חברה הנמנית עם 10 התאגידים הגדולים בדרום קוריאה.

בשנת 2013 נחנך מפעלה החדש של DONGYANG MENICS בשטח של 20,000 מ"ר ובעל כושר ייצור של 20,000 מקומות חניה בשנה , והוא נחשב לגדול בעולם.